Teke Tek Bilim - 22 Kasım 2021 (Akıllı Şehir Projesi nasıl başladı, detayları neler?)
23 Kasım 2021 Salı Süre: 01:55:36

Esenler'deki akıllı şehir projesinin detayları neler? İstanbul daha yaşanabilir olur mu? Ütopya gerçek mi olacak? Daha güzel şehirler mümkün mü? Geçmişte nasıldı, yarın nasıl olacak? İstanbul gelecekte nasıl olacak? Akıllı Şehir Projesi nasıl başladı, detayları neler? Gelecekte nasıl yerlerde yaşayacağız?

İstanbul gelecekte nasıl olacak? Akıllı Şehir Projesi nasıl başladı, detayları neler? Gelecekte nasıl yerlerde yaşayacağız? TÜBİTAK Uluslararası Lider Araştırmacısı ve Akademisyen Dr. İmdat As Teke Tek Bilim'de soruları yanıtladı.

Ütopya gerçek mi olacak? Daha güzel şehirler mümkün mü? Geçmişte nasıldı, yarın nasıl olacak? TÜBİTAK Uluslararası Lider Araştırmacısı ve Akademisyen Dr. Sinan Küfeoğlu Teke Tek Bilim'de değerlendirdi.

 

Trafiği bitirmek hayal mi, gerçek mi? TÜBİTAK Uluslararası Lider Araştırmacısı ve Akademisyen Dr. Sinan Küfeoğlu Teke Tek Bilim'de soruları yanıtladı

 

Teke Tek Bilim’de Fatih Altaylı soruyor… konukları; TÜBİTAK Uluslararası Lider Araştırmacısı ve Akademisyen Dr. Sinan Küfeoğlu ve TÜBİTAK Uluslararası Lider Araştırmacısı ve Akademisyen Dr. İmdat As yanıtlıyor.

DİĞER KISIMLAR
1. Bölüm
24 Kasım 2021 , Çarşamba
Süre: 01:02:41