Açık ve Net - 1 Haziran 2021 (Adalet Bakanı kime ne mesaj verdi?)
02 Haziran 2021 Çarşamba Süre: 03:08:47

Kübra Par'la Açık ve Net'te, organize suç örgütü polemiğinden, Ayasofya'da Atatürk'e hakaret edildi iddiasına, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için hazırlanan iddianameden Kanal İstanbul tartışmalarına kadar siyasetin sıcak başlıkları masaya yatırılıyor.

 

Açık ve Net'te Mücahit Birinci: "İstihbarat örgütleri tarafından korunduğu yönünde izlenimimiz var. Yurt dışına çıkmış, kafasına göre kendini güvenceye almış ve FETÖ ağzıyla konuşuyor. Beyanları dikkate alınmamalı"

 

Açık ve Net'te Nasuhi Güngör: "Yargı kime göre, neye göre geç davranıyor. Kimsenin takvimine uymak zorunda değildir. Kendine dair bir işleyişi vardır. Ciddiye alınacak hangi iddia varsa yargı süreci başlamalıdır"

 

Açık ve Net'te Prof. Dr. Ümit Kocasakal: "Aslında 1952'de NATO'ya girdiğimizden beri operasyon yapılıyor. Gerçek gündem bence bu değil. Siyasette tıkanma ve artan bir emperyalist saldırı var"

 

Peker'in iddiaları araştırılmalı mı? Yayınladığı videolardaki iddialar dava konusu mu, değil mi? Açık ve Net'te Prof. Dr. Ersan Şen hukukçu gözüyle yorumladı

Kübra Par soruyor; AK Parti MKYK Üyesi-Avukat Mücahit Birinci, Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, Akademisyen-Hukukçu Prof. Dr. Ümit Kocasakal, Gazeteci Nasuhi Güngör ve Gazeteci Nagehan Alçı yanıtlıyor.

DİĞER KISIMLAR
1. Bölüm
04 Haziran 2021 , Cuma
Süre: 02:37:40